icon-account icon-glass
Tüm siparişlerde ücretsiz kargo!
alt alt

SADAKAT PROGRAMI ÜYELİK BAŞVURU FORMU


SADAKAT PROGRAMI ÜYELİK BAŞVURU FORMU 

TEDARİKÇİ BİLGİLERİ

Ünvanı :                     Goba Sanat ve Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.
Adresi :                      Asmalı Mescit Mah. Ensiz Sok. No:1/B Beyoğlu/Istanbul
Telefon :                    0 212 292 92 18
E-posta Adresi :         www.magnolistanbul.com

 

MAGNOL SADAKAT PROGRAMI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu Magnol Sadakat Programı Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”) Tevfik Sok. No:10/A Tepeören/Tuzla – Istanbul adresinde faaliyet gösteren Goba Sanat ve Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti. (“Magnol”) ile Magnol Mağazaları vasıtası ile işbu Sözleşmede açıklanan Magnol Sadakat Programına (“Magnol”) kayıt olmak amacıyla bilgilerini Magnol’a aktarmış olan Magnol müşterisi (“Üye”) arasında akdedilmiştir.

İşbu Sözleşme’nin konusu, Üye’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki ve Magnol tarafından belirlenen Magnol üyesi Magnol Mağazalarından başvuru yaparak katılım sağlayabileceği Magnol’a katılım koşullarının ve buna yönelik olarak Tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesine yöneliktir.

 

  1. TANIMLAR

Magnol Sadakat Programı (“Magnol”), Üye’nin Magnol’a dahil olan Magnol Mağazalarından birinde alışveriş yapması ve Magnol’a üyesi olmak talebi ve kabulü üzerine ilgili Magnol Mağazası tarafından Üye’nin Magnol üyeliğinin aktive edilmesi ile başlayan ve Üye’nin yalnızca Magnol Mağazalarından yapacağı alışverişlerde Magnol dahilinde kazanmış olduğu puanları harcayabilmesine yönelik olarak oluşturulmuş olan programı ifade eder.

Magnol aynı zamanda Magnol’un belirleyeceği Magnol Mağazaları nezdinde Magnol avantajlarından ve sair kampanyalardan faydalanmasını sağlayan üyelik programını ifade eder.

Magnol Mağazaları, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki Magnol Sadakat Programı üyesi Magnol mağazalarını ifade eder. Magnol üyesi Magnol Mağazaları, Magnol tarafından tek taraflı olarak belirlenecek ve değiştirilebilecektir.

Üye, İşbu Sözleşme’de yazılı üyelik koşullarını yerine getiren Magnol üyelik sahibi gerçek kişi tüketicileri ifade eder. Gerçek Kişi veya Tüzel Kişi Tacirler ile 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkına Kanun (“TKHK”) kapsamında “tüketici” olarak nitelendirilemeyecek diğer gerçek ya da tüzel kişiler Magnol üyesi olamaz.

 

  1. MAGNOL SADAKAT PROGRAMINA KATILIM ŞARTLARI VE KOŞULLARI

2.1. Magnol Üyeliği, gerçek kişi müşterinin Magnol üyesi olmak istediğini ilgili Magnol Mağazası personeline iletmesi ile ve Üye’ye sms yolu ile gönderilen bilgiler ve Üye’nin kendisine iletilen işbu Sözleşmeyi ve diğer ilgili belgeleri kabulü üzerine gerçekleştirilir. Üyeliğin aktivasyon tarihi ve saati, Magnol ‘nin sisteminde yer aldığı şekildedir. Üye, Magnol’a üye olmakla işbu Sözleşme’yi, Aydınlatma Metnini ve Açık Rıza Metnini kabul etmiş sayılacaktır.

2.2. Üye, Magnol Üyesi olarak ve Magnol Mağazalarında gerçekleştirmiş olduğu alışverişler sonucu kazanmış olduğu menfaatleri (puanları) kullanma aşamasında, üyelik sırasında tanımlanan telefon numarası ile geçerli bir kimlik belgesini talep edilmesi halinde Magnol Mağazası personeline ibraz edeceğini kabul eder. Bununla birlikte kimlik belgesi yalnızca kimlik teyidi amacıyla kullanılacak olup herhangi bir şekilde işlenmeyecek ve Magnol sistemlerine kaydedilmeyecektir.

2.3. 18 yaşından küçük kişilerin Magnol Programı başvuruları yalnızca Magnol Mağazalarından, velisi veya yasal temsilcisi ile birlikte işbu Sözleşme’yi, Aydınlatma Metnini ve Açık Rıza Metnini okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eden onayları ile geçerli olacaktır.

2.4. Üye’nin Magnol’ye katılımı ancak Magnol Mağazalarındaki kasa görevlileri tarafından talep edilen bilgileri tam ve eksiksiz olarak beyan etmesi, sms ile gönderilen işbu Sözleşme’yi, Aydınlatma Metnini ve Açık Rıza Metnini kabul etmesi ve cep telefonuna gönderilen aktivasyon kodlarını görevlilere iletmesi hâlinde geçerli olur. Üye’nin kendisine gönderilen aktivasyon kodunu görevlilere iletmesi ile Üye Sözleşme’yi, Aydınlatma Metnini ve Açık Rıza Metnini okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Üye kendisine sms ile gönderilen işbu Sözleşme’yi, Aydınlatma Metnini ve Açık Rıza Metnini okuyup kabul etmeden aktivasyon kodunu görevlilere iletmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

  1. GENEL ŞART VE KOŞULLAR

Üye, Magnol’a üye olmakla aşağıdaki Magnol şartlarını kabul ettiğini beyan eder:

3.1. Magnol kapsamında Üye, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Magnol Mağazalarında, üyelik sırasında tanımlanan telefon numarasını kullanarak yapacağı alışveriş tutarları üzerinden gerçekleştirilebilecek kampanya ve promosyonlardan yararlanma, hediye çekine hak kazanma, daha sonraki alışverişlerinde ödeme ve indirim olarak kullanabilecekleri puan kazanma gibi Magnol tarafından münhasıran belirlenecek ve değiştirilebilecek olan çeşitli avantajlardan faydalanma hakkını elde eder.

3.2. Üye, yalnızca üyelik başlangıç tarihlerinden sonra Magnol’un sunduğu avantajlardan faydalanabilir.

3.3. Magnol’da biriken puanlar hiçbir surette ticari amaçla kullanılamaz ve kişiye özeldir, puanlar sadece Magnol Mağazalarından yapılan alışverişlerde kullanılabilecek olup, nakit veya başka bir surette Üye’ye ödenmesi talep edilemez veya herhangi bir şekilde üçüncü kişiye devredilemez.

3.4. Magnol üyeliği ve avantajlarından yalnızca gerçek kişi tüketiciler faydalanabilir. Gerçek kişi tacir olmayan kişilerin sehven üyelik kaydı yapılır ise bu durumda Üye’nin üyeliği tespit edildiği anda iptal edilir ve bu tarihe kadar yararlandığı avantajların iadesi kendisinden talep edilebilir. Üye bu kapsamda gerçek kişi tacir olduğunu ve bu hususta yanıltıcı beyanlarda bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.5. Magnol’a haksız yere üyelik ya da sistemin açıklarından faydalanarak haksız yere avantajlardan yararlanma ve bu yönde haksız kazanca yönelik kullanım tespit edildiğinde üyelerin üyelikleri herhangi bir ihtar ve ihbara gerek olmaksızın durdurulur. Bu durumda üye herhangi bir itiraz ileri süremez, tazminat veya sair bir bedel talebinde bulunamaz. Magnol belirlediği kriterleri paylaşmama ve değiştirme hakkını saklı tutar.

3.6. Magnol kapsamında, Üye’nin Magnol Mağazalarından yapacağı alışverişlerde, Üye, Magnol tarafından belirlenen dönem ve koşullarda puan kazanabilir. Magnol 1 puan, 1 Türk lirasına eşittir. Üye’nin 24 ay boyunca kullanmadığı puanlar kendiliğinden silinir.

3.7. Magnol, Magnol katılım koşullarında ve Magnol kullanım şartlarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Magnol kapsamındaki avantaj ve kampanyalara ilişkin şart ve koşullar Magnol tarafından belirlenecek ve her zaman Üye’nin onayı ve herhangi bir şarta bağlı olmaksızın ve Üye'ye önceden herhangi bir ihtar ve ihbara gerek olmaksızın değiştirilebilecektir. Magnol Sadakat Programı’nda değişiklik yapılması veya Magnol Sadakat Programı’nın durdurulması hâlinde, Üye herhangi bir itiraz ileri süremez, tazminat veya sair bir bedel talebinde bulunamaz.

3.8. İşbu Sözleşme’nin Aydınlatma Metninin ve Açık Rıza Metninin bir kopyasını içeren link, aktivasyon SMS’i içerisinde Üye ile paylaşılmış olup söz konusu Sözleşme’nin metninin kopyalanarak saklanması Üye’nin sorumluluğundadır.

3.9. Magnol Sadakat Programı çerçevesinde, Üye’nin kişisel verilerin işlenmesine ilişkin esaslar Üye ile aktivasyon amaçlı gönderilenler Aydınlatma Metni ve Açık Rıza metninde düzenlenmiştir. Üye’nin aktivasyon kodunu ilgili Magnol Mağazası personeli ile paylaşması ile birlikte bu belgeleri okuduğu, anladığı ve kabul ettiği varsayılır.

 

  1. DİĞER HÜKÜMLER

4.1. İşbu Sözleşme, üyeliğin aktive edilmesi ile süresiz olarak akdedilmiştir. Sözleşme, Magnol’un Magnol Programı’nı kaldırması veya haklı nedenlerle Üye’nin üyeliğinin Magnol tarafından sona erdirilmesi veya Üye’nin Sözleşme’yi feshetme talebini www.magnolistanbul.com adresine iletmesi veya Üye’nin Sadakat Programı kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine yönelik olarak verdiği açık rızasını geri alması halinde kendiliğinden sona erecektir. Üyeler, Magnol puanlarını üyelikleri sona ermeden kullanmalılardır. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üye’ye kazandırılan haklar, Magnol tarafından silinir.

4.2. Magnol işbu Sözleşmede belirtilen adresin, Üye ise Magnol’un bildirdiği adresin kanuni tebligat adresleri olduğunu kabul etmişlerdir. Üye, adresinde veya Sözleşme kapsamında sağladığı bilgilerde değişiklik meydana gelmesi halinde 7 gün içinde Magnol’u bilgilendireceğini kabul eder.

4.3. İşbu Sözleşme, Türk hukukuna tâbidir. Taraflar arasında işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilafların hallinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

Goba Sanat ve Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.

Ünvanı :                     Goba Sanat ve Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.
Adresi :                      Asmalı Mescit Mah. Ensiz Sok. No:1/B Beyoğlu/Istanbul
Telefon :                    0 212 292 92 18
E-posta Adresi :         www.magnolistanbul.com